Aydın HP Yetkili Teknik Servisi, BDH Bilişim Destek Hizmetleri İletişim

HP markası dünya pazarında olduğu gibi ülkemizde de alanında söz sahibi bir marka. Markayı bu kadar tanınmış kılan pek çok sebep var. Bu sebeplerden bir kaç tanesini sayacak olursak ürün çeşitliliğinin fazla olması, kaliteli üretim, etkin servis ağı gibi sebepleri rahatlıkla sayabiliriz. Ürün çeşitliliği bu kapsamda önemli bir etken. Tabi reklamların da markanın tanınırlığını önemli ölçüde artırdığını söylemek gerek.

HP markasının ülkemizde satışta bulunan ürünleri içerisinde hp dizüstü bilgisayarlar, hp tabletler, hp masaüstü bilgisayarlar, hp yazıcılar, hp mürekkep ve tonerler, hp ekranlar ve hp ekran aksesuarları bulunmakta. HP cep telefonu alanında yüksek pazar payına sahip olmasa da bu alanda ürettiği ciddi ürünler mevcut.

HP (hewlett packard) yetkili teknik servis ağı açısından yeterli bir marka. Ülkenin kilit noktalarına konumlandırdığı yetkili servisleri sayesinde ülkenin hemen her yerine hizmet verebiliyor. Yetkili servis konusu önemli bir husus olmakla birlikte kişilerin yetkili servislerden beklentilerine göre de servis hizmetinden memnun kalma oranları değişkenlik gösteriyor.

Yazımızın alt bölümünde Aydın ve çevresine hizmet vermekte olan HP yetkili teknik servis bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz servis hizmeti almak istediğiniz ürün ile ilgili önceden servisi arayarak talebiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Zira her servis her ürün için yetkili servis hizmeti verememekte.

Adana HP Yetkili Teknik Servisi BDH Bilişim Destek Hizmetleri
Adres: Efeler Mah. Atatürk Bulv. Alaçam Cad. No8 Zemin A
Telefon: Ticari 4447171 Tüketici 4440307

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

HP yetkili servis istasyonları zaman içerisinde değişebileceğinden dolayı belirtilen numaralardan servise gitmeden önce bilgi almanız faydanıza olabilir. HP nin tüm servis istasyonlarını görüntülemek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir