Kumtel Servisi Balıkesir Bigadiç Güçlü Elektronik

Kumtel markası Türkiye pazarında yoğun müşteri kitlesine sahip markalardan biri. Özellikle infrared ısıtıcı pazarında fazlaca ürünü bulunan markanın ürün yelpazesinde ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiriciler yer almakta. Kaliteli ürün uygun fiyat dengesini kurmayı başaran markalardan olan kumtel markası müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Yetkili teknik servis konusunda da geniş bir servis ağına sahip kumtel markası bu yönüyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Kumtel markasının infrared ısıtıcılar, vantilatörler ve pişiricilerine ilişkin yetkili teknik servis bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kumtel ürünlerinin Balıkesir Bigadiç bölgesinde bulunmakta olan yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yazımızın alt bölümünden erişebilirsiniz. 

Kumtel Balıkesir Bigadiç Güçlü Elektronik Yetkili Servisi iletişim;
Firma/Kişi Bilgisi: Güçlü Elektronik Ali Güçlü
Telefon: 0 266 614 63 22
Adres: Adres bilgisini firmanın telefon numarasından edinebileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantı aracılığı ile ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres bilgisi ve ayrıntılı teknik servis bilgileri için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “Kumtel Servisi Balıkesir Bigadiç Güçlü Elektronik”

  1. Yerli malı olsun Kumtel olsun dedik Bim den ankastre seti aldık ama bir türlü kurulumunu yaptırmadım. Servisde sıkıntı var ha bu gün ha yarın haalaa daha getiremediik. Böyle olunca bir daha Kumtel markasını eve sokmuyacagiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir