Adana Mersin Mini Yetkili Servisi Borusan Oto İletişim – Servis Randevusu

Dünya araç tarihinin eskilerinden sayılan Mini markası hala ilgi duyulan, yenilenen modelleriyle de bir hayli ilgi çekmeye devam eden araç markalarından bir tanesi. İngilizler tarafından üretilmeye başlandığı 1959 yılından itibaren farklı bir çizgisi olan Mini, günümüzde de bu çizgiyi korumayı başarıyor. Otomobil tasarımında kendine özgü kimliği ile diğer araçlardan ayrılan Mini 2001 yılında ünlü Alman markası BMW grubu ile birleşmiştir.

Mini, günümüzde araç modellerini bir hayli çoğaltmış, özgünlük çizgisinden ödün vermeden motor yapısını da günümüz teknolojisine uygun bir şekilde geliştirmeyi başarmıştır. Özellikle gençler ve farklı araç sahibi olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen Mini, kendisini günden güne geliştirmeye devam etmektedir. Tasarımındaki başarı elbetteki mininin satışlarına da yansımaktadır.

Yazımızın yayınlandığı tarih itibariyle Mini’nin Türkiye’de satışta bulunan modelleri mini 3 kapı, mini 5 kapı, mini cabrio, mini clubman ve yeni mini countryman olarak sayılabilir. Saydığımız araçların her biri kendi içerisinde farklı tasarımlara sahip ve farklı müşterilere hitap edebilecek nitelikteki minilerdir.

Mini markası kritik noktalara konumlandırdığı yetkili servisleri sayesinde Türkiye’de müşterilerine her daim hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Seçici müşteri kitlesi bulunan Mini’nin bu sebeple Türkiye’deki yetkili servisleri sınırlı sayıdadır. Yazımızın aşağı kısmında Adana/Mersin ve çevre bölgelere hizmet vermekte olan Mini Yetkili Servis iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Mini Adana/Mersin Yetkili Servisi Borusan Oto İletişim Bilgileri
Adana/Mersin Borusan Oto Adres:Yenice Mah. Cemal Gürsel Blv. No: 160/A, Tarsus, Mersin, Tel: 0324 615 06 15, Fax:0324 651 41 22 Website/Mail: Website:http://www.borusanoto.com. Bulunduğunuz yere en yakın Mini yetkili servisinden servis randevusu almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sizde bir mini sahibiyseniz sitemizde yer alan mini yetkili servis bilgileri mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla mini yetkili servisi için sitemizdeki arama bölümünden faydalanabilirsiniz.

BRC Yetkili Servisi Isparta Sua Doğalgaz LPG Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd.Şti

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen benzin ve motorin fiyatları, akaryakıttan tasarruf konusunda araç sahiplerinin farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Benzinli araç sahiplerinin ekonomik akaryakıt konusunda öncelikli tercihi ise LPG dönüşüm sistemlerinden yana. LPG dönüşüm sistemleri uzun yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta. Araç performanslarında yaşanan kayıp yok denecek kadar az olmakla birlikte son teknoloji ürünü LPG dönüşüm sistemlerinde ise bu durum hissedilmeyecek kadar azaltılmış durumda.

Ülkemizde LPG dönüşüm sistemi denilince akla ilk gelen markalardan olan BRC markası kaliteli LPG dönüşüm sistemleri ile araç sahiplerine hizmet vermekte. Özellikle BRC markasının etkin yetkili servis ağı, kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getirmekte. Marka, müşterilerine farklı akaryakıt dönüşüm sistemleri tercihi de sunmakta.

Isparta bölgesinde hizmet vermekte olan Sua LPG Otomotiv firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. BRC LPG dönüşüm sistemlerinin bakımlarını BRC yetkili teknik servislerinde zamanında yaptırmanız, sisteminizin daha stabil çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

BRC Isparta Yetkili Servisi Sua Doğalgaz LPG Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd.Şti
İlgili Kişi: Kayhan Kayahan
Adres: Yeni San. Sit. 18. Blok No:64 Merkez / ISPARTA
Telefon: 0246 218 32 60
Faks: 0246 218 32 60
GSM: 0532 566 04 80
Mail: kayhankayahan@yahoo.com

 

Ordu Alarko Carrier Yetkili Servisi, Seçkin Isıtma Soğutma (Seçkin Topal) İletişim

Isıtma soğutma alanındaki pek çok değişik ürünü ile uzun yıllardır Türkiye pazarında hizmet vermekte olan Alarko Carrier, özellikle ısıtma alanındaki kombileri ile  adından sıkça söz ettiren markalardan bir tanesi. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve yaygın servis ağı ile müşteri odaklı çalışan firma, müşteri kitlesini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Alarko Carrier firmasına ait Ordu ve çevresinde hizmet vermekte olan  yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden erişebilirsiniz. Yine paylaştığımız linki takip ederek en güncel yetkili servis sorgulamalarını yapabilirsiniz.

Alarko Carrier Ordu Yetkili Servisi: Seçkin Isıtma Soğutma (Seçkin Topal)
Adres: Yeni Mah. 312 Sok. No:3/B Merkez / Ordu
Telefon: 0452 223 23 23
Faks: 0452 223 23 23
E Posta: seckin@alarkoservis.com
Web: www.alarkoservis.com/seckin/
Firmanın Hizmetlerinden Bazıları: Kombi, Sıcak Hava Apareyleri, Fan Coiller

Yazımız içeriğinde paylaşılan bilgiler zaman içerisinde güncelliğini kaybedebilir. Bu sepeple Alarko Carrier markasının Ordu bölgesinde hizmet vermekte olan en güncel yetkili teknik servis ağını incelemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Karaman Alarko Carrier Yetkili Servisi, Kartek Elektrik Ev Cihazları (Mustafa Uslu) İletişim

Isıtma soğutma alanındaki pek çok değişik ürünü ile uzun yıllardır Türkiye pazarında hizmet vermekte olan Alarko Carrier, özellikle ısıtma alanındaki kombileri ile  adından sıkça söz ettiren markalardan bir tanesi. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve yaygın servis ağı ile müşteri odaklı çalışan firma, müşteri kitlesini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Alarko Carrier firmasına ait Karaman ve çevresinde hizmet vermekte olan  yetkili teknik servis iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden erişebilirsiniz. Yine paylaştığımız linki takip ederek en güncel yetkili servis sorgulamalarını yapabilirsiniz.

Alarko Carrier Karaman Yetkili Servisi: Kartek Elektrik Ev Cihazları (Mustafa Uslu)
Adres: Seki Çeşme Mah. Ahmet Hilmi Birand Cad. No:26/A Merkez / Karaman
Telefon: 0338 213 88 98
Faks: 0338 213 88 98
E Posta: kar_tek70@hotmail.com
Web: www.alarkoservis.com/kartekelektrik/
Firmanın Hizmetlerinden Bazıları: Kombi, Sıcak Hava Apareyleri, Fan Coiller

Yazımız içeriğinde paylaşılan bilgiler zaman içerisinde güncelliğini kaybedebilir. Bu sepeple Alarko Carrier markasının Karaman bölgesinde hizmet vermekte olan en güncel yetkili teknik servis ağını incelemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.