BRC Yetkili Servisi Adana Polat Lpg Tüp Tank İmal.Yed. Parç. Ltd. Şti. İletişim

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen benzin ve motorin fiyatları, akaryakıttan tasarruf konusunda araç sahiplerinin farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Benzinli araç sahiplerinin ekonomik akaryakıt konusunda öncelikli tercihi ise LPG dönüşüm sistemlerinden yana. LPG dönüşüm sistemleri uzun yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta. Araç performanslarında yaşanan kayıp yok denecek kadar az olmakla birlikte son teknoloji ürünü LPG dönüşüm sistemlerinde ise bu durum hissedilmeyecek kadar azaltılmış durumda. Ülkemizde LPG dönüşüm sistemi denilince akla ilk gelen markalardan olan BRC markası kaliteli LPG dönüşüm sistemleri ile araç sahiplerine hizmet vermekte. Özellikle BRC markasının etkin yetkili servis ağı, kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getirmekte. Marka, müşterilerine farklı akaryakıt dönüşüm sistemleri tercihi de sunmakta.

Adana bölgesinde hizmet vermekte olan Polat Lpg Tüp Tank İmal.Yed. Parç. Ltd. Şti. firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. BRC LPG dönüşüm sistemlerinin bakımlarını BRC yetkili teknik servislerinde zamanında yaptırmanız, sisteminizin daha stabil çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

BRC Adana Yetkili Servisi Polat Lpg Tüp Tank İmal.Yed. Parç. Ltd. Şti.
İlgili Kişi: MEHMET POLAT
Adres: Namık Kemal mah. 65074 sok. No:1 Seyhan
Telefon: 0322 226 66 16 0322 889 00 10
Faks: 0322 889 00 11
GSM: 0532 372 51 81 0506 640 16 50

NOT: Firmaların yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilmesi nedeniyle Adana BRC güncel yetkili teknik servis bilgisini teyit için bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir