BRC Yetkili Servisi Kocaeli Fs Otogaz Sistemleri / Haydar Sevgili Ve Çağla Sevgili İletişim

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen benzin ve motorin fiyatları, akaryakıttan tasarruf konusunda araç sahiplerinin farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Benzinli araç sahiplerinin ekonomik akaryakıt konusunda öncelikli tercihi ise LPG dönüşüm sistemlerinden yana. LPG dönüşüm sistemleri uzun yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta. Araç performanslarında yaşanan kayıp yok denecek kadar az olmakla birlikte son teknoloji ürünü LPG dönüşüm sistemlerinde ise bu durum hissedilmeyecek kadar azaltılmış durumda. Ülkemizde LPG dönüşüm sistemi denilince akla ilk gelen markalardan olan BRC markası kaliteli LPG dönüşüm sistemleri ile araç sahiplerine hizmet vermekte. Özellikle BRC markasının etkin yetkili servis ağı, kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getirmekte. Marka, müşterilerine farklı akaryakıt dönüşüm sistemleri tercihi de sunmakta.

Kocaeli bölgesinde hizmet vermekte olan Fs Otogaz Sistemleri / Haydar Sevgili Ve Çağla Sevgili firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. BRC LPG dönüşüm sistemlerinin bakımlarını BRC yetkili teknik servislerinde zamanında yaptırmanız, sisteminizin daha stabil çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

BRC Kocaeli Yetkili Servisi Fs Otogaz Sistemleri / Haydar Sevgili Ve Çağla Sevgili
İlgili Kişi: FARUK SEVGİLİ
Adres: Sanayi mh. fırat sok .no: 28 A İzmit Kocaeli
Telefon: 0262 239 46 30
Faks: 0262 229 51 00
GSM: 0532 317 18 44

NOT: Firmaların yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilmesi nedeniyle Kocaeli BRC güncel yetkili teknik servis bilgisini teyit için bağlantıyı takip ediniz.

4 thoughts to “BRC Yetkili Servisi Kocaeli Fs Otogaz Sistemleri / Haydar Sevgili Ve Çağla Sevgili İletişim”

  1. 2016 model AUİRİS activeskypayk cam tavan otomatik brc taktırmak istiyorum garantimiz devam ediyor LPG sigortası işlemlerin tamamı ne kadardır

  2. Merhaba benim 2013 önceki kasa 1,6 Toyota corolla var tüp taktırmak istiyorum. Fiyat ve vadeleme olayınız nasıl. Nisanın ilk haftası muayenem var ne zaman taktırsam uygun olur

    1. İsmail bey, ilgili servis ile 0262 239 46 30 numaralı telefon aracılığıyla iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. LPG montajı sonrasında tadilat işlemleri gibi bir dize prosedürün yerine getirilmesi gerekmektedir. Sıkıntı çıkmaması halinde bir iki gün içerisinde bu işlemler rahatlıkla tamamlanabilir. Ancak yine de muayenenizin bitiminden iki hafta önce lpg montajını yaptırmanız daha uygun olur. Böylelikle tadilat sonra yapılacak olan muayeneyi normal muayene zamanına yakın bir zamanda bitirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir