BRC Yetkili Servisi Tekirdağ Öz İstanbul Lpg / Murat Ataseven İletişim

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen benzin ve motorin fiyatları, akaryakıttan tasarruf konusunda araç sahiplerinin farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Benzinli araç sahiplerinin ekonomik akaryakıt konusunda öncelikli tercihi ise LPG dönüşüm sistemlerinden yana. LPG dönüşüm sistemleri uzun yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta. Araç performanslarında yaşanan kayıp yok denecek kadar az olmakla birlikte son teknoloji ürünü LPG dönüşüm sistemlerinde ise bu durum hissedilmeyecek kadar azaltılmış durumda. Ülkemizde LPG dönüşüm sistemi denilince akla ilk gelen markalardan olan BRC markası kaliteli LPG dönüşüm sistemleri ile araç sahiplerine hizmet vermekte. Özellikle BRC markasının etkin yetkili servis ağı, kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getirmekte. Marka, müşterilerine farklı akaryakıt dönüşüm sistemleri tercihi de sunmakta.

Tekirdağ bölgesinde hizmet vermekte olan Öz İstanbul Lpg / Murat Ataseven firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. BRC LPG dönüşüm sistemlerinin bakımlarını BRC yetkili teknik servislerinde zamanında yaptırmanız, sisteminizin daha stabil çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

BRC Tekirdağ Yetkili Servisi Öz İstanbul Lpg / Murat Ataseven
İlgili Kişi: ERDAL ATASEVEN
Adres: Fevzipaşa mah. Küçük san. sit. Batur sok. 3. Blok No:20 Çerkezköy
Telefon: 0282 725 40 13
Faks: 0282 725 40 13
GSM: 0543 472 52 51

NOT: Firmaların yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilmesi nedeniyle Tekirdağ BRC güncel yetkili teknik servis bilgisini teyit için bağlantıyı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir