BRC Yetkili Servisi Trabzon Başar Petrol Ür. Ltd. Şti. İletişim

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen benzin ve motorin fiyatları, akaryakıttan tasarruf konusunda araç sahiplerinin farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Benzinli araç sahiplerinin ekonomik akaryakıt konusunda öncelikli tercihi ise LPG dönüşüm sistemlerinden yana. LPG dönüşüm sistemleri uzun yıllardan beri ülkemizde kullanılmakta. Araç performanslarında yaşanan kayıp yok denecek kadar az olmakla birlikte son teknoloji ürünü LPG dönüşüm sistemlerinde ise bu durum hissedilmeyecek kadar azaltılmış durumda. Ülkemizde LPG dönüşüm sistemi denilince akla ilk gelen markalardan olan BRC markası kaliteli LPG dönüşüm sistemleri ile araç sahiplerine hizmet vermekte. Özellikle BRC markasının etkin yetkili servis ağı, kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getirmekte. Marka, müşterilerine farklı akaryakıt dönüşüm sistemleri tercihi de sunmakta.

Trabzon bölgesinde hizmet vermekte olan Başar Petrol Ür. Ltd. Şti. firmasına ait ayrıntılı iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. BRC LPG dönüşüm sistemlerinin bakımlarını BRC yetkili teknik servislerinde zamanında yaptırmanız, sisteminizin daha stabil çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

BRC Trabzon Yetkili Servisi Başar Petrol Ür. Ltd. Şti.
İlgili Kişi: İSMAİL BAŞAR
Adres: Büyük Sanayi Sitesi 2. Sokak
Telefon: 0462 325 52 52
Faks: 0462 328 14 24
GSM: 0532 493 76 43

NOT: Firmaların yetkili teknik servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilmesi nedeniyle Trabzon BRC güncel yetkili teknik servis bilgisini teyit için bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “BRC Yetkili Servisi Trabzon Başar Petrol Ür. Ltd. Şti. İletişim”

  1. Sayin basar servisi kurban bayramında trabzonda tatile geldim.ve aracım arıza yaptı lpg reguletoru dediniz bana yenisini ankaradan getiririz fakat garanti verilmez diye çıkma bir regulatoru aracıma taktiniz.bunun karşılığında çıkma bir parçayı aracıma yeniyemiş gibi 400tlye taktiniz fakat sorun devam etti.bu seferde bana ayar yapamadık gibi saçma bir cevap verdiniz yolladiniz.bayram üstü yeni parça fiyatına çıkma parçayı takipte bizim gibi kim bilir nice vatandaşı mağdur ettiniz parasini aldınız ben sizlere hakkımı helal etmiyorum.yazikki sizin gibi şirketlere brc gibi firmalar bayilik veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir