Samsun Mini Yetkili Servisi Oto Çamlıbel İletişim – Servis Randevusu

Dünya araç tarihinin eskilerinden sayılan Mini markası hala ilgi duyulan, yenilenen modelleriyle de bir hayli ilgi çekmeye devam eden araç markalarından bir tanesi. İngilizler tarafından üretilmeye başlandığı 1959 yılından itibaren farklı bir çizgisi olan Mini, günümüzde de bu çizgiyi korumayı başarıyor. Otomobil tasarımında kendine özgü kimliği ile diğer araçlardan ayrılan Mini 2001 yılında ünlü Alman markası BMW grubu ile birleşmiştir.

Mini, günümüzde araç modellerini bir hayli çoğaltmış, özgünlük çizgisinden ödün vermeden motor yapısını da günümüz teknolojisine uygun bir şekilde geliştirmeyi başarmıştır. Özellikle gençler ve farklı araç sahibi olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen Mini, kendisini günden güne geliştirmeye devam etmektedir. Tasarımındaki başarı elbetteki mininin satışlarına da yansımaktadır.

Yazımızın yayınlandığı tarih itibariyle Mini’nin Türkiye’de satışta bulunan modelleri mini 3 kapı, mini 5 kapı, mini cabrio, mini clubman ve yeni mini countryman olarak sayılabilir. Saydığımız araçların her biri kendi içerisinde farklı tasarımlara sahip ve farklı müşterilere hitap edebilecek nitelikteki minilerdir.

Mini markası kritik noktalara konumlandırdığı yetkili servisleri sayesinde Türkiye’de müşterilerine her daim hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Seçici müşteri kitlesi bulunan Mini’nin bu sebeple Türkiye’deki yetkili servisleri sınırlı sayıdadır. Yazımızın aşağı kısmında Samsun ve çevre bölgelere hizmet vermekte olan Mini Yetkili Servis iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Mini Samsun Yetkili Servisi Oto Çamlıbel İletişim Bilgileri
Samsun Oto Çamlıbel Adres:19 Mayıs San. Sit. Atatürk Bulvarı 74. sk. No: 33 55080 Kutlukent Samsun, Tel: 0362 238 10 68, Fax:0362 238 39 16 Website/Mail: Website:http://www.otocamlibel.com. Bulunduğunuz yere en yakın Mini yetkili servisinden servis randevusu almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Sizde bir mini sahibiyseniz sitemizde yer alan mini yetkili servis bilgileri mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla mini yetkili servisi için sitemizdeki arama bölümünden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir