NextStar Yetkili Servisi Kütahya Tavşanlı Bucan Elekronik-Abdurrahman Bölükbaşı

Next & NextStar markası, Türkiye pazarında özellikle uydu alıcıları ile ismini duyurmuş, ürün yelpazesi ise oldukça geniş olan bir firmadır. Ürün çeşitliliğini artırarak, aynı zamanda kalite çıtasını da yüksekte tutarak yolunda ilerlemeye devam eden marka, uygun fiyat, kaliteli ürün politikasını da elden bırakmamakta kararlı görünüyor. Hemen her gün yeni bir markanın piyasaya girdiği günümüzde, önemli olanın piyasada tutunabilmek olduğunu bilen NextStar, geniş yetkili servis  ağı ile müşterisinin gözündeki yerini perçinliyor. NextStar markasının ürünleri arasında uydu alıcıları, eğlence sistemleri, led televizyonlar, tablet bilgisayarlar, navigasyon cihazları, aksiyon kameralar, küçük ev aletleri ve güvenlik sistemleri önemli yer tutmakta.

Bu kadar ürün çeşitliliği içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başaran NextStar markasının Kütahya Tavşanlı bölgesinde faaliyet gösteren yetkili teknik servis bilgilerini yazımızın alt bölümünden öğrenebilirsiniz.

Next & NextStar Yetkili Servisi Bucan Elekronik-Abdurrahman Bölükbaşı,
İlgili Kişi: Abdurrahman Bölükbaşı
Adres: Durak Mah.Tahsin Buruk Cad.Şıhlar Sok.No.11/D
Telefon: 274 6140770

Next & NextStar markasının yetkili servis bilgilerinin zaman içerisinde değişebilme ihtimaline binaen, ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel teknik servis bilgilerini öğrenmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

One thought to “NextStar Yetkili Servisi Kütahya Tavşanlı Bucan Elekronik-Abdurrahman Bölükbaşı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir