Opel Yetkili Servisi Canlar Otomotiv Diyarbakır

Türkiye’de en çok satan araç markaları listesinde ilk sıralarda yer almakta olan Opel markası, pek çok kişinin hayalindeki otomobili piyasaya sunmakta. Sıfır araç fiyatlarının yüksek olmasına rağmen iyi bir satış rakamını elinde bulunduran marka, geniş yetkili servis ağı ve sıkıntısız yedek parça gibi imkanları ile müşterisine güven telkin ediyor. Modern yaşamın hızına ve teknolojisine uygun tasarlanan Opel marka araçlar her kesime hitap etmekte. Sedan, Station wagon ve daha pek çok kategoride araca rastlamak mümkün. Opel markasının Diyarbakır bölgesinde yetkili teknik servis olarak hizmet veren Canlar Otomotiv firmasına ait telefon ve adres bilgilerini bu yazımızdan öğrenebilir opel marka aracınıza ait bakım ve onarım gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz. Yetkili servis işlemleri ile ilgili olarak soracağınız soruları belirtilen numaradan sorabilirsiniz.

Diyarbakır Opel Yetkili Servis Bilgileri;

Firma Bilgisi: Diyarbakır Canlar Otomotiv

Tel:412-2518820
Fax:412-2518824
Adres: Canlar Plaza Urfa Yolu Üzeri 3.KM

Opel markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman içerisinde değişebileceğinden, linki takip ederek güncel opel yetkili teknik servis bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir