Gaziantep Nizip Philips Yetkili Teknik Servisi Alı Karakan – Karakan Elektronık İletişim

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor. Bu kapsamda Gaziantep Nizip Philips yetkili servisine ilişkin detaylı yetkili teknik servis iletişim bilgilerini alt kısımda bulabilirsiniz.

Philips Gaziantep Nizip Yetkili Servis Bilgileri;
Telefon: 3425120009
Firma İsmi: Alı Karakan – Karakan Elektronık
Servis Hizmeti Verdiği Ürünler: Sadece Televizyon
Adres: Saha Mah. Kahraman Sok. No : 41 Nizip Gaziantep
E Posta: nizip@phservis.com

Philips markasının yukarıda paylaşılan yetkili teknik servis bilgileri zaman içerisinde değişikliğe uğrayabileceğinden dilerseniz philips Türkiye’nin kendi internet sitesi üzerinden servis bilgisini teyit etmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

2 thoughts to “Gaziantep Nizip Philips Yetkili Teknik Servisi Alı Karakan – Karakan Elektronık İletişim”

  1. GAZİANTEP NİZİP PHİLİPS SERVİS TLF NUMARASI DEĞİŞMİŞTİR YENİ NUMARAYI GÖNDERİNİZ

    1. Mustafa bey, Philips’in kendi sitesinde belirtilen Nizip Yetkili servisi yazıda belirtildiği şekildedir. Dilerseniz 0 850 222 7 445 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir