Philips Servisi  PH Elektronik Ltd. Şti. 

Philips Türkiye’nin yakından tanığı ve ürünlerini güvenerek kullandığı markalar arasında. Özellikle son dönemde uygun fiyata sunduğu Led televizyonlar, LCD televizyonlar ve plazma televizyonlar ilgilileri tarafından yakından takip edilmekte. Philips, Türkiye pazarındaki bu tanınmışlığını sağlamlığına ve etkin yetkili servis ağına borçlu diyebiliriz. Philips markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Dünya çapında hemen her grupta elektronik ürünleri bulunan marka kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde bulunmakta olan yetkili servisleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta. Philips markasının Bornova İzmir bölgesinde bulunan yetkili servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Philips Bornova İzmir Yetkili Servis Bilgileri;

Telefon: Tel: 232 348 20 00

İlgili Kişi-Firma: Mustafa İŞBİLİR / BORNOVA PH ELEKTRONİK SAN TİC. LTD ŞTİ.

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Adres: Mansuroğlu mah.  Ankara Cad.-No:133/A  Bayraklı /İZMİR

Philips markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle site üzerinden bilgiyi teyidi ve ürün bazlı yetkili servis sorgusu için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir