Philips Servisi Nevşehir Civan Elektronik

Philips Türkiye’nin yakından tanığı ve ürünlerini güvenerek kullandığı markalar arasında. Özellikle son dönemde uygun fiyata sunduğu Led televizyonlar, LCD televizyonlar ve plazma televizyonlar ilgilileri tarafından yakından takip edilmekte. Philips, Türkiye pazarındaki bu tanınmışlığını sağlamlığına ve etkin yetkili servis ağına borçlu diyebiliriz. Philips markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Dünya çapında hemen her grupta elektronik ürünleri bulunan marka kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde bulunmakta olan yetkili servisleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta. Philips markasının Nevşehir bölgesinde bulunan yetkili servis iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Philips Nevşehir Yetkili Servis Bilgileri;
Telefon: Tel:384 212 5423
İlgili Kişi-Firma: Civan Elektronik
Adres: Camikebir Cad.-No:37 50300

Philips markasının yukarıda belirtilen yetkili servis bilgisi zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle site üzerinden bilgiyi teyidi ve ürün bazlı yetkili servis sorgusu için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

3 thoughts to “Philips Servisi Nevşehir Civan Elektronik”

  1. Philips TV’m kanal sıralaması yapmıyor, 40pfk4309 sıralamam kayboluyor, ayarladığım kanallar gidiyor. 50 kere yazdım buraya 50 kere Philips müşteri hizmetlerini aradım 50 kere kodları gönderdim. 3-4 kere pek sayın! Nevşehir Philips yetkili servisi geldi o kadar maharetli ki bırakın ayarlamayı güncelleme bile yapamadı düşünün. Favorilerde kullanmaya mecbur değilim. Bu malın böyle bir ayıbı varsa başta satarken söyleyin. Daha önce dediğim gibi TV üretmeyi bırakın kimseyi mağdur etmeyin. Pek sayın! Nevşehir Philips yetkili servisi lakayt tavırları cabası. Son aradığımda verdiği parlak fikri söyleyeyim o televizyonu öyle kullanmak istemiyorsan 50 100 TL aşağıya birine vermeye çalış.

  2. Her şeyi yaptım ama hala ne Philips müşteri hizmetleri ne de Nevşehir Philips yetkili televizyonumun sorununu çözemedi ve değişim veya iade için rapor tutmuyorlar. Herkes birbirine atıyor anladım ki kıskaca almışlar vatandaşı yanıltıyor hem de nasıl ve haksız kazançlar elde ediyorlar. Philips evet marka ama yaptıkları bu. Tüketici mahkemesi çözecek işimi. Adam favorilere al kullan diyor sanki mecburum

  3. Philips, şikayet etmekten bıktım ama sonuç alana kadar devam edeceğim her türlü yola başvuracağım.Bu televizyon (40 p f k 4309) bozuk işte. 6502 sayılı Tüketici kanunun 10. maddesinde şöyle diyor: “madde 10 (1) Teslim tarihinden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu kabul edilir.Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı satıcıya aittir. (3) Satışa sunulacak ayıplı mal üzerine ya da ambalajına, üretici, ithalatçı veya satıcı tarafından tüketicinin kolaylıkla okuyabileceği şekilde malın ayıbına ilişkin açıklayıcı bilgiyi içeren bir etiket konulur”. Ben TV yi alalı 3 ay oldu ve hala ispat edemediniz, bu maddeye istinaden dava açacağım artık adım atmazsanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir