Eskişehir Merkez Samsung Servisi Nilkan Elektronik

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarında faaliyet göstermekte olan Samsung markası her geçen gün satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar pazarında hatırı sayılır bir mevkiide bulunan marka, sağlamlığı, kalitesi ve modern cihaz tasarımları ile ön plana çıkmakta. Yetkili teknik servis hizmeti konusunda da ciddi yatırımlar yapan marka tüketicisini unutmadığını gösteriyor. Samsung markasının ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Elektronik pazarında küçük ev aletleri, akıllı telefonlar, beyaz eşyalar, yazıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını tüketicisiyle buluşturan elektronik devi Samsung Türkiye pazarında emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Yazımız içeriğinde Samsung markasının Eskişehir Merkez bölgesinde teknik servis hizmeti vermekte olan firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Özellikle garantili Samsung ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinin yetkili teknik servis tarafından yapılması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Eskişehir Merkez Yetkili Servisi Nilkan Elektroniksamsung-yetkili-servisler
Adres: M.K.Paşa Mah. Sivrihisar 1 Cad. No:49 Eskişehir
Telefon: (222) 202-0100
Faks: (222) 202-0077

Ürün bazlı sorgulama yapmak ve güncel yetkili servis bilgilerini teyit etmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

2 thoughts to “Eskişehir Merkez Samsung Servisi Nilkan Elektronik”

  1. benim kütahya gedizden aldığım samsung galaxys4mini GT-I9190 TELEFONUM KENDİ KENDİNE KAPANIP AÇILIYOR VEDEDONUYOR MENÜDEN SAYFA AÇTIĞIN ZAMAN BAŞA GELİYOR NASIL YARDIMCI OLUSUNUZ

    1. Lütfen verilen iletişim bilgileri ile firmaya ulaşınız. Sitemiz firmanın resmi internet sitesi değildir. (bkz.hakkımızda)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir