Mardin Dargeçit Skytech Yetkili Servisi Sadık Ticaret Elektronik Sadık Sayhan İletişim

LED Televizyon, Oto Müzik Sistemleri, DVD Oynatıcıları, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları ve Elektrikli Ev Aletleri gibi ürün grupları alanında faaliyet gösteren Skytech markası Türkiye pazarında hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip. Günümünüzün çağdaş ürün gruplarını bünyesinde barındıran marka satış sonrasında da Türkiye çapındaki yetkili servis ağı ile müşterisine gerekli desteği sunmaya devam ediyor.

Skytech markası kullanışlı, kaliteli ve estetik görünümlü ürünleri ile kendisini sürekli yenileyen bir görünüm sunmakla birlikte her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam etmekte. Bu yönde yetkili servis ağını da olması gerektiği şekilde genişleten marka müşteri tercihlerinde ilk sıralara doğru yükselmekte.

Mardin Dargeçit bölgesinde hizmet vermekte olan Skytech Yetkili Teknik Servisi Sadık Ticaret Elektronik ile irtibat için gerekli iletişim bilgilerini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.skytech

Mardin Dargeçit Skytech Yetkili Teknik Servisi Sadık Ticaret Elektronik

Yetkili Kişi: Sadık Sayhan, Adres: Tepebaşı Mh. Kısmetli Cd.No:16 Mardin / Dargeçit, Telefon : 0482 381 38 38

Markanın kendi internet sitesi üzerinden daha güncel yetkili servis bilgilerinin yayınlanabileceğini lütfen unutmayınız.

Yetkili servis bilgileri zaman içerisinde güncelliğini yitirebilir. Bu sebeple Skytech Mardin Dargeçit yetkili teknik servis bilgisini teyit için lütfen linki tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir